יצירת קשר - קיוון אחר

לפני שתמהרו לשלוח פניה,
תקראו אם ייצא לכם משהו,
ואם כן, מה?

היי,

הצגתי את עצמי קודם: אני ירון אחר (אפשר לקרוא עלי בראשי, ב"אודות" ובגוגל). הפניה שלכם נשלחת אלי.
 

קחו את הזמן שלכם ברצינות. למרות שיש סבירות לא קטנה שיש לי מה לתרום לחלומות העסקיים, הקרייריסטים או האישיים שלכם (או של העובדים שלכם, לפני שהם פורשים כנף) - רצוי שלפני לחיצה על ההדק (כפתור השליחה) תבדקו מה אני מספק, ואיך אני יכול לשנות את הסטטוס שהגעתם אליו.


הבהרה: אני מקפיד על כנות והגינות מוחלטת, גישה חיובית, קלילה וכזו שרואה מצוין את הפרסונה שממול;

אני אוהב לקבל פניות, הערות, משובים ותהיות מצד מי שלא בטוח/ה אם יש לי את מה שהוא/היא צריך/ה - אבל באמת, אין טעם לשלוח לי בקשות מהמותן כמו: "יש לי רעיון גדול ואני מחפש מי שישקיע בי".  אני לא הכתובת הראשונה אם אתם רק מחפשים מי שיתפעל מהרעיון שלכם וירוץ לקנות מניות. זה הרבה יותר מורכב. אבל אני הכתובת לפצח ולעבד את הרעיון הזה, ולכוון אתכם איך להציג או "למכור" אותו, אם בכלל.

גם בקשות כמו "מחפש מישהו שינהל עבורי קמפיין או סושיאל" אין טעם לשלוח אלי, אלא אם תרצו שאעזור לכם למצוא עובד לתפקיד הזה, מתוך אלפים שהכשרתי או טיפחתי, או תרצו שאכוון את מי שינהל עבורכם את הקמפיין כדי שלא יעבוד בצורה טכנית או אוטומטית, וכדי לספק לו "בשר" לשווק (או פיצוח). יש לי כל-כך הרבה לומר על החיפושים אחר דמות שלא קיימת, "מנהל דיגיטל", ועל איך השוק מתעלל בעצמו כשהגדרות התפקידים נטרפו מזמן, יחד עם הקלפים העסקיים שמנהלים שולפים שוב ושוב, ותמיד הדילר לוקח (תחשבו מי יכול להיות הדילר במקרה שלכם).

אגב, לפעמים אני חובש את הקסקט של "סמנכ"ל שיווק להשכרה", לתקופה מוגבלת. אתגרו אותי.

אז בידידות ובחיוך - תנו מחשבה על איך הייתם רוצים שאמנף אתכם או מה מטעמכם, ואם אתם לא בטוחים, תשלחו לי שאלה או הזמינו פגישת עבודה (זו לא רק פגישת ייעוץ, כמו שתבינו מהר) שבה סביר שתקבלו תמורה הרבה יותר ממלאה לכסף שלכם, שהוא כלשעצמו אינו ה-KPI הראשון שלי. 


אז, קפה.

עכשיו אפשר לבחור מהאפשרויות:

אם עדיין לא נסגרת על איך, מתי ואם להתחיל לדבר איתי, נשאר רק לבדוק ע"י מילוי פניה ללא התחייבות, כאן למטה:

כדי לחדד את נקודת ההתחלה למסלול שלך, ולקבל מושג על הקיוון האפשרי שלך, אפשר לנסות את המאבחן השרירי:

לא בתשלום. כהקדמה לפגישה או לפניה בכתב.

כדי לשבץ את עצמך ביומן שלי - פגישה לבניית מסלול מקצועי/אישי עבורך, או לפגישת פיצוח/בניית אסטרטגיה ליוזמה עסקית או לביזנס שלך:

הפגישה בתשלום. ניתן לבטל עד 6 שעות קודם.

בואו נדבר. צעד ראשון שלכם לקיוון אחר:

arrow&v

לא חובה למלא - רק אם בא לך:

משהו נוסף שרלוונטי לדעת עליך?

053-3010101 - אם יש עניין דחוף או חשוב במיוחד שתרצו לבחון מולי, אפשר גם בטלפון. אחרת, עדיף לשלוח פניה.