site BG 3d.jpg

תכנית ליווי שמנהלת את הקריירה העסקית שלך כמו קמפיין? למה? 

כי עזרתי לפיגורות לצמוח (קראו עוד). כי מדובר במישהו שבא מתוך הביזנס עם ארגזי ידע עדכני מקצועי - שינהל אתכם כמו מותג, כמו מיזם, ילווה את מסלול הקידום שלכם, פרויקטים, תפקידים, וימציא שוב את הגלגל שלכם.

אני ירון אחר, ניתן לקרוא עלי כאן, לצפות כאן, להזמין את הספר שלי שנלמד בבתי"ס לשיווק, או לבוא להרצאות שלי במוסדות אקדמיים נחשבים שנותנים לי לבנות דור חדש בשיווק, תקשורת או פיתוח עסקי.

סקרנים לדעת אם אקפיץ אתכם, לא משנה באיזה סטטוס אתם? תתחילו בשאלון קצר:

תתקדמו
תכנית ליווי ופיצוח יחידה מסוגה, למתאימים

גם למנהלים, גם לבעלי פוטנציאל צמיחה, וגם ל"טאלנטים" שלא גילו:

 • בנייה/שדרוג של המסלול המקצועי/אישי.

 • מיצוב אישי, בניית נוכחות דיגיטלית.

 • בניית יכולת פרזנטטיבית ותקשורתית.

 • סימון ואיתור תפקידים ומסלול מוגדר.

 • הקניית כלי חשיבה וביצוע - תכל'ס.

 • ליווי, ניתוח ותמיכה בכל החלטה.

 • סיוע אסטרטגי, קריאייטיבי, טכנולוגי ופיצוח כל אתגר מקצועי או אישי.

מה שאנשי מפתח יגידו עלי

הייתי מוכנה להשקיע עוד 3 שנים מהחיים ולעבור תואר שלם - כדי ללמוד עוד מהאיש הזה, שיודע לראות לתוך אנשים, ולתכנן את הקריירה שלהם כאילו זה קמפיין שהם מנהלים יחד.

"

eldar-logo

אריאל קניזו,
מנהלת שיווק

"

מה אומרים על קיוון אחר?

יש מעט מאד אנשים שמכירים כל כך טוב את הפלטפורמות, הטכניקות וקיצורי הדרך העסקיים שיכולים לייצר “כסף מהיר” ומתעקשים לחתור למשהו שאין על המדף, כדי לא להיות עוד לבנה בחומה, אלא לנסות לשבור אותה ולפתוח לאנשים ערוצים חדשים.

"

עידן אלרום,
מנכ"ל

walla logo

"

עידן אלרום על ירון אחר

כל מנכ”ל/ית חייב/ת מישהו כזה, שיהיה המצפן, איש הסוד, בעל התשובות והפתרונות לכל אתגר, ה'קוסם' שתמיד יידע לייצר סביבך עניין, להמציא קונספט או מוצר תוך כדי ריצה, ולירות כל מסר לכל קהל דרך כוונת טלסקופית.

"

"

גדעון אוזן,
מנכ"ל

maariv-logo
מנכ" מעריב על ירון אחר

ומי את/ה?
(או: על איזה מסלול בחרת ללחוץ?)

קידום טאלנטים ומשפיענים, איך להיות משפיען או כוכב שיווקי

טאלנט שרוצה לעבוד קשה כדי לשבור מחסומים ולמצוא מישהו שילווה אותי בריצה למעלה.

אני

ליווי ואימון מנכ"לים וסמנכ"לים

אני

מוביל/ה חברה או קבוצה, ואני רוצה לעשות דברים שהאקסל לא יודע לנבא. 

ליווי ומינוף עסקים וחברות, אסטרטגיה שיווקית לעסקים

עסק שרוצה לעשות דברים אחרת.

אני

ליווי מנהלים בדרג ביניים - קיוון אחר

מנהל/ת בדרג ביניים שרוצה לעשות קפיצה, פנימה או החוצה.

אני

ייעוץ וליווי במסלול הקריירה שלכם, בכל דרג, להפוך אתכם לקמפיין - מה זה אומר?

יש כאן הזדמנות אולי חד-פעמית לחיבור שיכול לשנות את המשחק עבורכם, בלי קלישאות. כבר שנים שאני מלווה אלפי אנשי שיווק, תקשורת וניהול עסקי - בוגרים, מנהלי ביניים, מנהלים בכירים, יזמים ובעלי עסקים, וגם "טאלנטים מקצועיים" שהצלחתי לזהות בשלבים מוקדמים והגיעו לתפקידים בכירים.

לאחר גלי הקורונה המציאות השתנתה. כיום, מחקרים מראים כי קרוב למחצית מהעובדים לא לגמרי מרוצים ממקום העבודה שלהם או לא מרוצים כלל, ומעל 40% מהעובדים בעולם שוקלים לעזוב את מקום העבודה.

הרבה יותר אנשים מבינים שניתן לבצע דברים מרחוק, או להגיע להישגים אישיים בעזרת הפלטפורמות האינסופיות שהרשת פתחה בפנינו. אז אם יש יותר אפשרויות, למה לחשוש מאיבוד מקום עבודה נוכחי כשיש לי אפשרות לצמוח מהר יותר אם אעשה בחירות נכונות, או דילוגים נכונים?

התכנית הזו היא תכנית שנהגתה (ובוצעה במסגרות שונות, מכובדות למדי) במשך כמה שנים - בעקבות צורך ברור בשוק לאנשי מקצוע, למנהלים מיומנים ולא פחות - לכוח עולה חדש עם יכולות וכישורים שצריך רק לשבץ במקום המתאים, להכיל את הסגנון שלהם, לכוון אותם בעין מחודדת - ולהרוויח מהם בגדול.

איזו דרגים משתמשים בתכנית?

 

 • ראשית - מנהלים בכירים, שאני מלווה ומסייע להם במקומות שבהם הם צריכים "עזרה מהצד": בהגיית רעיונות עסקיים, חשיבה אסטרטגית והעלאת כיוונים ליתרון תחרותי או לבנייה / רענון של מותג או ארגון, בקריאייטיב ושפה תקשורתית, בהתנהלות בשוק ובבחירות אישיות. אנחנו בני אדם: יכולים להיות עשויים מברזל ביומיום, אבל מתישהו צריכים משענת וחשיבה נוספת.

 • מנהלים/ות בדרג ביניים או כאלה שמתאימים לזה, אבל לא הצליחו להשתחל למסלול הנכון להגיע לשם.

 • מחפשי הצלחה / קריירה לא סטנדרטית שמוכנים לעוף, ולא לחכות שיעיפו אותם. כאלו שיש בהם X כלים שהביאו "מהבית" ורוצים למקסם את מה שיוציאו מהגלגול הזה (וגם מה יתרמו).

 • אופציה: בוגרי לימודים מוכשרים ממוקדי מטרה, שסיימו לשבת ומוכנים לעבוד קשה כדי לקבל הזדמנות.

 • ואולי - "טאלנטים" מקצועיים -  שעדיין לא גילו אותם אבל משהו נפתח ועכשיו הזמן שלהם לשעוט קדימה.

 

לא כל אחד/ת מתאים/ה, אבל אתם לגמרי מוזמנים לבדוק את זה, ותתחילו עם השאלון.

למה אין תכניות כאלה במקום אחר, ולמה לא כל אחד יתאים?
 

התכנית שלי בנויה עבור אנשים שרוצים לייצר משהו משלהם, להביא את הנוכחות היוניקית שלהם, להשאיר תרומה או חותם - ולא רק לשרוד במקום עבודה. חשוב להבין: אף אחד לא מצטיין בהכל, ואין זמן ללמוד הכל - לכן צריך לאפשר לכל אחד או אחת לשדר את מה שהוא יכול לבלוט בו, וככה להרוויח את המשבצת שלו, ולהוביל מהלכים שהיא או הוא יהיו חתומים עליהם.

אם כל מה שאתם מחפשים זה מקום עבודה מסודר, ואין לכם שאיפות לסמן מסלול שתטפסו בו כדי להביא משהו משלכם ולא להיות עוד בורג במכונה - התכנית הזו לא בשבילכם. 

נכון, לא כולנו מצויים בביטחון עצמי באופן שוטף ובטוחים שאנחנו נהיה "למעלה", אבל צריך להסתכל על 3 דברים: מה כבר עשית (בכל תחום ולא משנה מתי: בלימודים, בעבודה, בספורט - בכל מקום שבאת באינטראקציה עם אחרים או הנעת מהלכים), מה הסביבה (לא הקרובה מדי/מחמיאה מדי) אמרה על היכולות שלך, ומה התחושה שלך, כמה ביטחון יש וכמה תשוקה יש לעשות יותר, עם יכולות אישיות שאולי אחרים לא רואים מבחוץ?

ואם אני רוצה לנסות - מה מחכה לי?

תורידו אגו, תורידו נוצות, תוסיפו תשוקה לא להיות כמו כולם - ואני מבטיח לכם שתפתיעו את עצמכם לפני הכל.

אני לא רוצה את הכסף שלכם (ממילא העלות היא מצחיקה לעומת שירותי יעוץ אחרים בהתחשב ברשימת התכולה שלהלן) אם אין לכם גישה ותשוקה. כי יש כאן משהו יוצא דופן, והוא אחר:

עברתי הרבה מהלכים ונסיונות בחיי (לשמחתי בחלקם הצלחתי יפה, בעיקר בזכות היכולת, פרוטקציה לא היתה בסביבה שלי) - ותמיד אני אומר לעצמי: איך זה היה אם בשלבים המוקדמים היה מישהו שמלווה אותי מהצד, עוזר לי להשיג תפקידים שאני מרגיש שראויים לי, שאני יכול לעוף בהם; מישהו שידריך אותי מה לא לומר בפגישה או בראיון עבודה שנראה שהוא כמעט בכיס, אבל שטות אחת שרפה אותו, או חוסר ידע; שיסמן לי מתי אני עושה בחירה נכונה ומתי אני מבזבז את הזמן; ויותר מהכל - מישהו שיש לו את הידע המקצועי, שאיתו יסייע לי לבלוט ולקצר מהלכים?

אז לא היה כזה, ועכשיו יש כזה. וזו תכנית יוצאת דופן, כאמור, ומספיק שתבחנו מה היא כוללת:

 

 • מיצוב אישי, בניית הקונספט הייחודי שלכם, המתבסס על יכולות, כישורים, ניסיון, העדפות ונטיות. עם הקונספט הזה תלכו לכל אורך המסלול שלכם. ככה יזכרו אתכם, על הטיקט הזה (ואחרים) יזכרו אתכם).
   

 • בניית נוכחות דיגיטלית ונוכחות בכלל: החל מקורות חיים, ערוצי סושיאל (גם אם אתם לא מקפצים מול המראה), לרבות LinkedIn, אתר אישי ככל שיידרש, ועבודת קידום ארוכת טווח שתהיו חלק ממנה.
   

 • איתור תפקידים רלוונטיים (לאחר בחינה משותפת של יכולות, העדפות ופוטנציאל), בחירת התפקידים והסדר שלהם והתוויית מסלול מוגדר, שלאורכו נריץ את הקונספט שהגדרנו עבורכם.

 • בניית יכולת פרזנטטיבית ותקשורתית: מול מעסיקים ומנהלים, מול משקיעים, שותפים, לקוחות, קולגות. תשכחו ממה שחשבתם על היכולת שלכם להביע.
   

 • הקניית כלי חשיבה וביצוע - תכל'ס: כלים שיווקיים, עסקיים, אמנותיים, תוכניים, תפעוליים. איך להוביל דברים בלי להרגיש חסר אונים.
   

 • ליווי, ניתוח ותמיכה שוטפת "סביב השעון", כמעט בכל החלטה. זה יתרון שקשה לכמת את הערך שהוא יכול להיות עבורכם: תחשבו על עצמכם כמי שמנהלים קריירה, וכמעט בכל רגע לאורך היום (ולפעמים הלילה) יש לכם (בווטסאפ או בטלפון) מענה מהיר וענייני שעושה סדר, אבל יותר מהכל: כשמישהו עולה לכם על העצבים, או שהביג בוס מאתגר אתכם להביא פיתרון יצירתי – יש לכם "ATM" שניתן לגשת אליו ולקבל סיוע מהיר. כמובן, שזה צריך להיות מוצדק, אבל נדבר על זה בהמשך, ככל שיהיה רלוונטי.
   

 • סיוע אסטרטגי, קריאייטיבי, טכנולוגי - בכל סוגיה שעולה על השולחן במהלך הפעילות שלכם: קמפיין על הפרק? מוצר חדש? מתחרה נכנס לשוק? בריף? פרויקט מורכב? באופן יוצא דופן, תקבלו כאן סיוע מקצועי מעמיק. והדובדבן - פיצוח כל אתגר מקצועי או אישי, שתוכלו להציג כחלק מההיצע המקצועי שלכם. אגב, זה רלוונטי לכל רמה.

 

מספיק אחר? אז שתדעו שהתכנית היא חלק מתכנית גדולה יותר המיועדת לשלב מפגשי נטוורקינג (פרונטליים או בזום), החלפת רעיונות ושילוב יכולות בין אנשים מוכשרים שהמשותף ביניהם הוא ההימנעות מלהישאר במקום. ההבדלים יהיו ביכולות, בידע, בסגנון - ובקיוון שכל אחד/ת בחר/ה.

איפה בודקים התאמה?

תתחילו מהשאלון. ענו בכנות ובעיון על כמה שאלות, ורצוי שתשאירו קצת דוגמאות רלוונטיות או תשתמשו בהכוונה של איך לעמוד מול מצלמה (אם אתם כבר מרגישים בבית). אחר כך נחשוב יחד. היידה.

ירון אחר - פיצוח וליווי מנהלים, עסקים וטאלנטים

איפה עברתי בדרך?

logo ynet
logo-globes
Jpost-logo
לוגו מעריב
walla
יועץ שיווקי לפוליטיקאים- ירון אחר
logo-iai
logo hot
logo-tapuz
logo-sport1
מרצים - קמפוס בנק הפועלים - ירון אחר
הסתדרות המעוף - יועצים
המרכז הבינתחומי לשעבר - אוניברסיטת רייכמן
OnoAcademic - ירון אחר הקריה האקדמית
מכללת ספיר - מרצה ירון אחר